Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E3C0G2D681J080AA
CGJ3E3C0G2D681J080AA
CGJ3E3C0G2D681J080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 200V C0G 0603
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 200V 680pF 5% T:0.8mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E3C0G2D681J080AA CGJ3E3C0G2D681J080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 680PF 200V C0G 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CGJ3E3C0G2D681J080AA CGJ3E3C0G2D681J080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 200V 680pF 5% T:0.8mm AEC-Q200