Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E3X7R1E474K080AB
CGJ3E3X7R1E474K080AB
CGJ3E3X7R1E474K080AB TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 1885 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E3X7R1E474K080AB CGJ3E3X7R1E474K080AB Виробник : TDK mlcc_highreliability_general_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 25V 0.47uF 10% T:0.8mm AEC-Q200
на замовлення 494 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
CGJ3E3X7R1E474K080AB CGJ3E3X7R1E474K080AB Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 0.47 µF