Продукція > TDK CORPORATION > CGJ3E3X7S2A104K080AA
CGJ3E3X7S2A104K080AA
CGJ3E3X7S2A104K080AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7S 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 191600 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7S 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ3E3X7S2A104K080AA CGJ3E3X7S2A104K080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7S 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CGJ3E3X7S2A104K080AA CGJ3E3X7S2A104K080AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0603 100V 0.1uF 10% T:0.8mm AEC-Q200