Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4C2C0G1H102J060AA
CGJ4C2C0G1H102J060AA
CGJ4C2C0G1H102J060AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V C0G 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4C2C0G1H102J060AA CGJ4C2C0G1H102J060AA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 1000pF 50volts C0G +/-5%
на замовлення 6635 шт:
CGJ4C2C0G1H102J060AA CGJ4C2C0G1H102J060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V C0G 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF