Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4C2C0G1H151J060AA
CGJ4C2C0G1H151J060AA
CGJ4C2C0G1H151J060AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V C0G 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 150 pF
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 50V C0G 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4C2C0G1H151J060AA CGJ4C2C0G1H151J060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_general_en.pdf Description: CAP CER 150PF 50V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 150 pF