Продукція > TDK > CGJ4C2C0G2A102J060AA
CGJ4C2C0G2A102J060AA
CGJ4C2C0G2A102J060AA TDK
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SUGGESTED ALTERNATE 810-CGJ3E2C0G2A102J
на замовлення 1300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V C0G 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4C2C0G2A102J060AA CGJ4C2C0G2A102J060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V C0G 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 10 шт:
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1000 pF