Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4C2C0G2A821J060AA
CGJ4C2C0G2A821J060AA
CGJ4C2C0G2A821J060AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 820PF 100V C0G 0805
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 820pF 100volts C0G +/-5% Hi Rel.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4C2C0G2A821J060AA CGJ4C2C0G2A821J060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 820PF 100V C0G 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CGJ4C2C0G2A821J060AA CGJ4C2C0G2A821J060AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 820pF 100volts C0G +/-5% Hi Rel