Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4J2C0G2A272J125AA
CGJ4J2C0G2A272J125AA
CGJ4J2C0G2A272J125AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2700PF 100V C0G 0805
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0805 100V 2700pF 5% T:1.25mm AEC-Q20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4J2C0G2A272J125AA CGJ4J2C0G2A272J125AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 0805 100V 2700pF 5% T:1.25mm AEC-Q20
на замовлення 1560 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
CGJ4J2C0G2A272J125AA CGJ4J2C0G2A272J125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V C0G 0805