Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4J2C0G2A392J125AA
CGJ4J2C0G2A392J125AA
CGJ4J2C0G2A392J125AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3900PF 100V C0G 0805
на замовлення 1570 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3900pF 100volt C0G +/-5% Hi Rel.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4J2C0G2A392J125AA CGJ4J2C0G2A392J125AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 3900pF 100volt C0G +/-5% Hi Rel
CGJ4J2C0G2A392J125AA CGJ4J2C0G2A392J125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 3900PF 100V C0G 0805