Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4J2X7R1E683K125AA
CGJ4J2X7R1E683K125AA
CGJ4J2X7R1E683K125AA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
на замовлення 2557 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.068uF 25volts X7R +/-10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4J2X7R1E683K125AA CGJ4J2X7R1E683K125AA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805
CGJ4J2X7R1E683K125AA CGJ4J2X7R1E683K125AA Виробник : TDK lcc_highreliability_general_en-520187.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.068uF 25volts X7R +/-10%