Продукція > TDK CORPORATION > CGJ4J2X7R2A153K125AA
CGJ4J2X7R2A153K125AA
CGJ4J2X7R2A153K125AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 0.015 µF
на замовлення 899 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 0.015 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ4J2X7R2A153K125AA CGJ4J2X7R2A153K125AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.015uF 100volt X7R +/-10% Hi Rel
на замовлення 1800 шт:
CGJ4J2X7R2A153K125AA CGJ4J2X7R2A153K125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.015 µF