Продукція > TDK CORPORATION > CGJ5F3C0G2D332J085AA
CGJ5F3C0G2D332J085AA
CGJ5F3C0G2D332J085AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3300PF 200V C0G 1206
на замовлення 7725 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 3300pF 200volt C0G +/-5% Hi Rel.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5F3C0G2D332J085AA CGJ5F3C0G2D332J085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 200V C0G 1206
CGJ5F3C0G2D332J085AA CGJ5F3C0G2D332J085AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 3300pF 200volt C0G +/-5% Hi Rel