Продукція > TDK > CGJ5F4C0G2H122J085AA
CGJ5F4C0G2H122J085AA
CGJ5F4C0G2H122J085AA TDK
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1206 500V 1200pF 5% T:0.85mm AEC-Q20
на замовлення 3642 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5F4C0G2H122J085AA CGJ5F4C0G2H122J085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1200PF 500V C0G 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3