Продукція > TDK CORPORATION > CGJ5F4C0G2H471J085AA
CGJ5F4C0G2H471J085AA
CGJ5F4C0G2H471J085AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 500V C0G 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 5797 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 500V C0G 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5F4C0G2H471J085AA CGJ5F4C0G2H471J085AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1206 500V 470pF 5% T:0.85mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CGJ5F4C0G2H471J085AA CGJ5F4C0G2H471J085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 470PF 500V C0G 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 470 pF