Продукція > TDK CORPORATION > CGJ5F4C0G2H681J085AA
CGJ5F4C0G2H681J085AA
CGJ5F4C0G2H681J085AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 500V C0G 1206
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1206 500V 680pF 5% T:0.85mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5F4C0G2H681J085AA CGJ5F4C0G2H681J085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 680PF 500V C0G 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CGJ5F4C0G2H681J085AA CGJ5F4C0G2H681J085AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1206 500V 680pF 5% T:0.85mm AEC-Q200