Продукція > TDK CORPORATION > CGJ5H4C0G2H152J115AA
CGJ5H4C0G2H152J115AA
CGJ5H4C0G2H152J115AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 500V C0G 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 500V C0G 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ5H4C0G2H152J115AA CGJ5H4C0G2H152J115AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 500V C0G 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CGJ5H4C0G2H152J115AA CGJ5H4C0G2H152J115AA Виробник : TDK lcc_highreliability_midvoltage_en-520194.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1500pF 500volt C0G +/-5% Hi Rel