Продукція > TDK CORPORATION > CGJ6M3X7S2A335K200AA
CGJ6M3X7S2A335K200AA
CGJ6M3X7S2A335K200AA TDK Corporation
mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3.3 µF
на замовлення 13000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 3.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CGJ6M3X7S2A335K200AA CGJ6M3X7S2A335K200AA Виробник : TDK mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT CGJ 1210 100V 3.3uF 10% T:2mm AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CGJ6M3X7S2A335K200AA CGJ6M3X7S2A335K200AA Виробник : TDK Corporation mlcc_highreliability_midvoltage_en.pdf Description: CAP CER 3.3UF 100V X7S 1210
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3.3 µF