Продукція > VISHAY > CH0402-50RGF
CH0402-50RGF
CH0402-50RGF VISHAY
VISH-S-A0021262098-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - CH0402-50RGF - Widerstand, 50 ohm, CH Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Oberflächenmontage
Nennleistung: 50mW
MSL: -
Widerstand: 50ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 2%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: CH Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Frequenz, max.: 50GHz
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - CH0402-50RGF - Widerstand, 50 ohm, CH Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Oberflächenmontage, Nennleistung: 50mW, MSL: -, Widerstand: 50ohm, usEccn: EAR99, Widerstandstoleranz: ± 2%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: CH Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Frequenz, max.: 50GHz, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CH0402-50RGF CH0402-50RGF Виробник : VISHAY VISH-S-A0021262098-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - CH0402-50RGF - Widerstand, 50 ohm, CH Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 2%, ± 100ppm/°C
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 50mW
MSL: -
Widerstand: 50ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 2%
euEccn: NLR
Produktpalette: CH Series
Frequenz, max.: 50GHz