Продукція > MEAN WELL > CHA6012BH-25C
CHA6012BH-25C
CHA6012BH-25C MEAN WELL
CHA6012BH_25C.pdf
Виробник: MEAN WELL
DC Fans 12V 0.09A 60*25 Ball 2? 23.00CFM
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
12VDC; 60x60x25mm; 39.08m3/h; 31.2dBA; ball bearing Група товару: Вентилятори для блоків живлення Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHA6012BH-25C Виробник : MEAN WELL USA Inc. Description: 12V 0.09A 60*25 BALL 2; 23.00CFM
Packaging: Box
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CHA6012BH-25C Виробник : MEAN WELL 12VDC; 60x60x25mm; 39.08m3/h; 31.2dBA; ball bearing Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
CHA6012BH-25C Виробник : MEAN WELL 12VDC; 60x60x25mm; 39.08m3/h; 31.2dBA; ball bearing Група товару: Вентилятори для блоків живлення Од. вим: шт