CHB200W12-72S24-CMFD+HS
CHB200W12-72S24-CMFD+HS Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-CHB200W12-72S-CMFD-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: CHASSIS MOUNT, 200W, 12:1 14-160
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W
Size / Dimension: 6.98" L x 3.80" W x 2.64" H (177.3mm x 96.5mm x 67.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 8.4A
Voltage - Input (Min): 14V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4.2 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: CHASSIS MOUNT, 200W, 12:1 14-160, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W, Size / Dimension: 6.98" L x 3.80" W x 2.64" H (177.3mm x 96.5mm x 67.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 8.4A, Voltage - Input (Min): 14V, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4.2 kV, Standard Number: 62368-1.