CHB200W12-72S48-CMFD+HD Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-CHB200W12-72S-CMFD-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: CHASSIS MOUNT, 200W, 12:1 14-160
Power (Watts): 200W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.98" L x 3.09" W x 1.56" H (177.3mm x 78.5mm x 39.6mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Input Type: DC
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
DC Voltage - Input (Min): 14V
DC Voltage - Input (Max): 160V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHASSIS MOUNT, 200W, 12:1 14-160, Power (Watts): 200W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.98" L x 3.09" W x 1.56" H (177.3mm x 78.5mm x 39.6mm), Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Input Type: DC, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 89.5%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, DC Voltage - Input (Min): 14V, DC Voltage - Input (Max): 160V.