Продукція > CINCON > CHB300-300S12-CMFC
CHB300-300S12-CMFC Cincon
Datasheet_CHB300_300SXX_CMFC_D_series-3460007.pdf
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED DC/DC CONVERTERS 231-35, Packaging: Tray, Power (Watts): 300W, Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.52" H (165.0mm x 76.2mm x 38.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 425V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 25A, Voltage - Input (Min): 180V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Інші пропозиції CHB300-300S12-CMFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Power (Watts): 300W
Size / Dimension: 6.50" L x 3.00" W x 1.52" H (165.0mm x 76.2mm x 38.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 425V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 25A
Voltage - Input (Min): 180V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV