CHB50-24S33N
CHB50-24S33N Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-CHB50-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tray
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 33W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tray, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 60950-1.
Інші пропозиції CHB50-24S33N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHB50-24S33N CHB50-24S33N Виробник : Cincon Datasheet_CHB50-1948260.pdf Isolated DC/DC Converters DC-DC Converter, 25 to 50 Watt, Wide Input Range, Single Output, 18-36VDC Input, 3.3VDC Output, Negative Logic