Продукція > BOURNS INC. > CHF190104CBF500L
CHF190104CBF500L
CHF190104CBF500L Bourns Inc.
CHF190104CBF250R_1.jpg
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W
Function: Power Module
Frequency: 0Hz ~ 1GHz
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Power Module, Frequency: 0Hz ~ 1GHz, Part Status: Obsolete.