Продукція > BOURNS > CHF2525CNT500LW
CHF2525CNT500LW Bourns
CHF2525CNT.pdf
Виробник: Bourns
50 Ом 9 GHz 40 W Група товару: Радіочастотні/НВЧ компоненти та вироби Од. вим: шт
Написати відгук
Description: RES SMD 50 OHM 5% 40W 2525, Packaging: Bulk, Power (Watts): 40W, Tolerance: ±5%, Features: RF, High Frequency, Package / Case: 2525 (6464 Metric), Size / Dimension: 0.250" L x 0.250" W (6.35mm x 6.35mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2525, Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm), Resistance: 50 Ohms.
Інші пропозиції CHF2525CNT500LW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CHF2525CNT500LW CHF2525CNT500LW Виробник : Bourns Inc. CHF2525CNT.pdf Description: RES SMD 50 OHM 5% 40W 2525
Packaging: Bulk
Power (Watts): 40W
Tolerance: ±5%
Features: RF, High Frequency
Package / Case: 2525 (6464 Metric)
Size / Dimension: 0.250" L x 0.250" W (6.35mm x 6.35mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2525
Height - Seated (Max): 0.025" (0.64mm)
Resistance: 50 Ohms