Продукція > BOURNS INC. > CHF9838CBF500R
CHF9838CBF500R
CHF9838CBF500R Bourns Inc.
CHF9838CBF.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 250W
Packaging: Tray
Package / Case: Flat Box, Terminator
Mounting Type: Flange Mount
Function: Termination
Frequency: 0Hz ~ 3GHz
RF Type: General Purpose
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 250W, Packaging: Tray, Package / Case: Flat Box, Terminator, Mounting Type: Flange Mount, Function: Termination, Frequency: 0Hz ~ 3GHz, RF Type: General Purpose.