Продукція > VISHAY > CHP0603K1001FNT
CHP0603K1001FNT
CHP0603K1001FNT Vishay
chp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук