CI2504S0000
CI2504S0000 Cvilux USA
CI2501S.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: CONN RCPT HSG 4POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Natural
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 4
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Friction Lock
Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Number of Rows: 1
на замовлення 9391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 4POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 4, Pitch: 0.098" (2.50mm), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Friction Lock, Insulation Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Number of Rows: 1.