CIB10P100NC
CIB10P100NC Samsung Electro-Mechanics
Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIB10P100NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIB10P100NC CIB10P100NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1A
Number of Lines: 1