CIB21P110NE
CIB21P110NE Samsung Electro-Mechanics
Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 11 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIB21P110NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIB21P110NE CIB21P110NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf Description: FERRITE BEAD 11 OHM 0805 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Number of Lines: 1