CIB32P600NE
CIB32P600NE Samsung Electro-Mechanics
Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIB32P600NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIB32P600NE CIB32P600NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Chip_Inductor_Catalog_2014.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1