Продукція > SAMSUNG > CIC10J600NC
CIC10J600NC Samsung
Виробник: Samsung
Ferrite bead; impedance: 60R; (100MHz); +-25%; 2A; 0.05R; SMD0603; operating temperature: -55?125°C CIC10J600NC Samsung Ferite bead DK0603S0060.0/2.000A/0.050R
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 270 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIC10J600NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIC10J600NC CIC10J600NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
Number of Lines: 1