Продукція > SAMSUNG > CIC10J601NC
CIC10J601NC Samsung
Виробник: Samsung
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 18 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 750mA, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIC10J601NC Виробник : Samsung Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 750mA 150mOhm DCR 0603 T/R Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 7 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
CIC10J601NC CIC10J601NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 750mA
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
CIC10J601NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Power Inductors - SMD CIC,High Current( 3A),0603,600?,-?,7 paper,