Продукція > SAMSUNG > CIC10P601NC
CIC10P601NC Samsung
Виробник: Samsung
FERRITE BEAD 600R 1000mA 25% Rdc=0,15R Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
на замовлення 295 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 295
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.94mm), Current Rating (Max): 1.2A, DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIC10P601NC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIC10P601NC CIC10P601NC Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.94mm)
Current Rating (Max): 1.2A
DC Resistance (DCR) (Max): 150mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz