CIC21P101NE
CIC21P101NE Samsung Electro-Mechanics
CIC21_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції CIC21P101NE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIC21P101NE CIC21P101NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIC21_ds.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0805 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
Number of Lines: 1
товару немає в наявності
CIC21P101NE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIC21_ds.pdf Samsung CIC,High Current( 3A),0805,100?,-?,7 embossed,