CIG21C4R7MNE
CIG21C4R7MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG21C_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 433MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 433mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 433MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 433mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Інші пропозиції CIG21C4R7MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG21C4R7MNE CIG21C4R7MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG21C_ds.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 580MA 433MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 433mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 580 mA