CIG21L1R2MNE
CIG21L1R2MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG21L_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1.2UH 1.1A 125MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 1.1A 125MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 125mOhm, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Інші пропозиції CIG21L1R2MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG21L1R2MNE CIG21L1R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG21L_ds.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 1.1A 125MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 125mOhm
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.1 A