CIG21W3R3MNE
CIG21W3R3MNE Samsung Electro-Mechanics
CIG21W_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 250MOHM SM
Написати відгук
Samsung CIG,Power Inductor,0805,3.3uH,1.0?,7 embossed,-20 20%.
Інші пропозиції CIG21W3R3MNE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG21W3R3MNE CIG21W3R3MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG21W_ds.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 250MOHM SM