CIG22H2R2MAE
CIG22H2R2MAE Samsung Electro-Mechanics
CIG22H_Series_ds.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 138MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 138mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 138MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 138mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції CIG22H2R2MAE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIG22H2R2MAE CIG22H2R2MAE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIG22H_Series_ds.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.2A 138MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 138mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A