CIGT160808XMR24MNC Samsung Electro-Mechanics
sems_s_a0006918072_1-2950944.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD CIGT,Thin Film,0603,0.24uH,0.8?,7 paper,-20 20%
на замовлення 81646 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 4.9A 24 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 4.9 A.
Інші пропозиції CIGT160808XMR24MNC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT160808XMR24MNC CIGT160808XMR24MNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT160808XMR24MNC_Spec.pdf Description: FIXED IND 240NH 4.9A 24 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4.9 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4.9 A