CIGT201208EH1R0MNE
CIGT201208EH1R0MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201208EH1R0MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 55mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 55mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201208EH1R0MNE CIGT201208EH1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201208EH1R0MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.1 A