CIGT201210UH1R0MNE
CIGT201210UH1R0MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201210UH1R0MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1UH 2.8A 71 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 71mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 2.8A 71 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 71mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201210UH1R0MNE CIGT201210UH1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201210UH1R0MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 1UH 2.8A 71 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A