CIGT201210UH1R5MNE
CIGT201210UH1R5MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201210UH1R5MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 97MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD CIGT,Thin Film,0805,1.5uH,1.0?,7 embossed,-20 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201210UH1R5MNE CIGT201210UH1R5MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201210UH1R5MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.1A 97MOHM SMD