CIGT201608EHR47MNE
CIGT201608EHR47MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201608EHR47MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 470NH 4.3A 27 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.3 A
на замовлення 3182 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 4.3A 27 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.6A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
CIGT201608EHR47MNE CIGT201608EHR47MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201608ehr47mne.pdf Inductor Power Thin Film 0.47uH 20% 1MHz Metal 4.3A 0.027Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
CIGT201608EHR47MNE CIGT201608EHR47MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201608EHR47MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 470NH 4.3A 27 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.3 A