CIGT201608EM1R0MNE
CIGT201608EM1R0MNE Samsung Electro-Mechanics
sems-s-a0001328174-1.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD CIGT,Thin Film,0806,1.0uH,0.8?,7 embossed,-20 20%
на замовлення 2999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 1 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
CIGT201608EM1R0MNE CIGT201608EM1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics Description: FIXED IND 1UH SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 1 µH