CIGT201608LMR24MNE
CIGT201608LMR24MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201608LMR24MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 240NH 3.6A 23MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 3.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 3.6A 23MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 3.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201608LMR24MNE CIGT201608LMR24MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201608LMR24MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 240NH 3.6A 23MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Thin Film
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 3.6 A