CIGT201610EH1R0MNE
CIGT201610EH1R0MNE Samsung Electro-Mechanics
sems-s-a0006918061-1.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
RF Inductors - SMD CIGT,Thin Film,0806,1.0uH,1.0?,7 embossed,-20 20%
на замовлення 162352 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 4.1A 43 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 43mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 4.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201610EH1R0MNE CIGT201610EH1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201610eh1r0mne.pdf Inductor Power Thin Film 1uH 20% 1MHz Metal 4.1A 0.043Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
CIGT201610EH1R0MNE CIGT201610EH1R0MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201610EH1R0MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 1UH 4.1A 43 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 43mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 4.1 A