CIGT201610EH2R2MNE
CIGT201610EH2R2MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201610EH2R2MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 87 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 87mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
на замовлення 225000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 87 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 87mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.9A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201610EH2R2MNE CIGT201610EH2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201610EH2R2MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.5A 87 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Мінімальне замовлення: 25
CIGT201610EH2R2MNE CIGT201610EH2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201610eh2r2mne.pdf Inductor Power Thin Film 2.2uH 20% 1MHz Metal 2.5A 0.087Ohm DCR 0806 T/R