CIGT201610LH2R2MNE
CIGT201610LH2R2MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201610LH2R2MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 139 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 139mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 139 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 139mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CIGT201610LH2R2MNE CIGT201610LH2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201610lh2r2mn_datasheet.pdf Inductor Power Thin Film 2.2uH 20% 1MHz Metal 1.8A 0.139Ohm DCR 0806 T/R
Кількість Ціна
CIGT201610LH2R2MNE CIGT201610LH2R2MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201610LH2R2MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.8A 139 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Мінімальне замовлення: 31
Мінімальне замовлення: 32