CIGT201610LHR24MNE
CIGT201610LHR24MNE Samsung Electro-Mechanics
CIGT201610LHR24MNE_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: FIXED IND 240NH 4.7A 19MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 19mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.5A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4.7 A
на замовлення 1352 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 240NH 4.7A 19MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 19mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.5A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 4.7 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
CIGT201610LHR24MNE CIGT201610LHR24MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics cigt201610lhr24mne.pdf Inductor Power Thin Film 0.24uH 20% 1MHz Metal 4.7A 0.019Ohm DCR 0806 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CIGT201610LHR24MNE CIGT201610LHR24MNE Виробник : Samsung Electro-Mechanics CIGT201610LHR24MNE_Spec.pdf Description: FIXED IND 240NH 4.7A 19MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Thin Film
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 4.7 A